OTOMERKEZİ.NET

Hemen Sat Merkezi

Hemen Sat Merkezi ile bulunduğunuz noktadan aracınıza teklif alabilirsiniz. Seçeceğiniz ekspertiz noktasından randevunuzu anında alalım, ekspertiz neticesinde sizlere nihai teklifimizi sunalım.

Motor Mekanik Garantisi

Otomerkezi.net Garanti, üretici garantisi bitmiş otomobilinizi arıza durumlarına karşı güvence altına alan bir garanti paketidir. Otomobilinizde meydana gelen mekanik veya elektrik kaynaklı arızaların tespit ve onarımını
sağlayan Otomerkezi.net Garanti, ikinci el garanti ürünleri gibi otomobilinizde oluşabilecek beklenmeyen masrafların finansal yüklerine karşı sizi korumaya alır.

Otomerkezi.net Garanti otomobilinizin motor ve şanzıman gibi kritik parçalarını güvence altına alan bir garanti paketidir.

Otomerkezi.net otomobil garanti paketi, arıza durumlarında otomobilinizdeki kapsam içerisindeki parçaların onarımı işçiliğini de sağlar. Üstelik bu onarımlar yüksek mekanik tecrübesine sahip teknik personeller tarafından gerçekleştirilir. Otomerkezi.net Garanti otomobilinizde meydana gelen mekanik veya elektrik kaynaklı arızaların tespit ve onarımını sağlarken, otomobilinizde oluşabilecek beklenmeyen masrafların finansal yüklerine karşı sizi korumaya alır.

Ekspertiz Garantisi

Otomerkezi.net olarak sizler için özenle seçilmiş olan otomobillerin alınmadan önce ekspertizi uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlarımızla yapılarak satışa sunulmaktadır. Bu süreç, aracın kaporta boya durumundan, motor aksamına kadar tüm detaylarıyla Uzman Otomerkezi ekibi tarafından incelendiği, gerekli test ve kontrollerinin yapıldığı, aracın değerine etki eden kaporta-boya aksamının ve mevcut durumunun tüm ayrıntılarıyla tespit edildiği bir süreçtir.

Kilometre Garantisi

Otomerkezi.net yetkili satıcılarında bulunan ve 101 nokta ekspertizi yapılarak sizler için özel olarak seçilen otomobiller ayrıca kilometre testlerinden de geçmektedir. Bu şekilde satın almış olduğunuz araçların kilometrelerinde beklenmedik sonuçlarla karşılaşmazsınız. Türkiye geneli tüm yetkili satıcılarımızın sunmuş olduğu ‘’ Otomerkezi.net Kilometre Garantisi’’ tüm müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Araç Değer Kaybı Nedir?

Araç Değer Kaybı aracınızın bir trafik kazası sonucunda, aracınızda meydana gelen hasar ve sonrasında değişen ve hasarın giderilmesinden dolayı ortaya çıkan değer kaybının çeşitli parametreler ve kurumlarca belirlenmiş rakam ve hesaplamalarla Araç Değer Kaybı farkının ortaya konulmasıdır.

Günümüzde yaşanan binlerce trafik kazasında oluşan Araç Değer Kaybı farklarının araç sahipleri üzerinde kalmaktadır. Araç Değer Kaybı farkı belirgin koşullara bağlı olarak kazaya karışan ve kusurlu olan karşı tarafın Sigorta Şirketinden tanzim edilmektedir. Araç Değer Kaybı farkı trafik sigorta poliçesi kapsamında aracın eş değer araçlarla arasındaki farkın tamamlanması için ödenmesi gereken bir bedeldir.

Sigorta Hizmetleri

OTOMERKEZİ.NET bünyesinde kaliteli sigortacılık hizmeti sunma amacıyla kurulan ENKAR Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. , sigorta sektörüne öncülük eden köklü sigorta şirketlerinin acentelik faaliyetlerini tam yetkili olarak yürütmektedir.Branşında uzmanlaşmış, aktif bilgi ve donanıma sahip, deneyimli kadrosu ile sigorta aracılık hizmetleri vermektedir.

Otomerkezi Finans

Oto Merkezi‘nde, her marka ve modeldeki 5 yaşa kadar araçlarda, Koç Finans ‘ın cazip ödeme seçenekleriyle 48 aya varan kredi* imkanları sunulmaktadır. Müşterilerin tüm kredi işlemleri Oto Merkezinde bulunan Oto Merkezi kredi uzmanları tarafından güvenle gerçekleştirilirken;

Oto Merkezi müşterileri de prosedürlerden uzak, hızlı ve zahmetsiz bir biçimde araç sahibi olmanın ayrıcalığını yaşarlar.Müşteri ihtiyaçları belirlenerek kişiye özel finansal çözümler sunulan Oto Merkezi Finans sisteminde; Koç Finans kredi uzmanları, Oto Merkezi müşterilerinin beğendikleri araca en uygun yoldan ve en kısa sürede sahip olabilmelerini sağlamakta; kredi başvurularını takip ederek hızla sonuçlandırmaktadırlar.

Oto Merkezi’n Koç Holding işbirliğiyle “tek noktadan hizmet” anlayışı sayesinde, müşterilerin beğendikleri araca sahip olabilmeleri için gereken tüm çözümleri Oto Merkezi‘n içerisinde bulabilmeleri sağlanmaktadır.

Otomerkezi.net, 12 banka ile anlaşmalı ve indirimli kredi oranlarıyla çalışmakla beraber;

  • * ING BANK
  • * KOÇ FİNANS
  • * ALJ FİNANS kredilendirme merkezidir.

10 yaşını doldurmuş araçlara da kredi fırsatı sunan Otomerkezi finans aynı zamanda kredi taksit oranlarını da 48 aya kadar çıkarmaktadır.

Oldukça elverişli faiz oranları sunan Otomerkezi Finans alanında uzman kredi danışmanlarıyla sizlere haftanın 7 günü hizmet sunuyor.

Minimum Taksitlerle Araç Sahibi Olun

Kampanyada belirtilen kredi koşulları, ALJ Finansman A.Ş'nin belirlediği şartlarda geçerlidir. 

Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. 

Hemen Sat Merkezi

Hemen Sat Merkezi ile bulunduğunuz noktadan aracınıza teklif alabilirsiniz. Seçeceğiniz ekspertiz noktasından randevunuzu anında alalım, ekspertiz neticesinde sizlere nihai teklifimizi sunalım.

*Hemen Sat Merkezi ile sunulan teklifler öngörü niteliğindedir. Otomerkezi alım kriterlerine** uymayan araçları satın almama hakkını muhafaza eder.

**Otomerkezi, Hemen sat merkezi hizmeti ile aşağıda kriterlere uymayan araçların satın alma işlemlerini gerçekleştirmez.

200.000 km üzerindeki araçlar
Tramer kaydı 30.000 TL’yi geçen araçlar
Tavanında boya ya da değişim olan araçlar
Ağır hasar kaydı ya da şasi işlemi olan araçlar
Motor, kaporta ya da şasi modifikasyonuna tabi tutulmuş araçlar
Distribütör çıkışlı olmayan araçlar