YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Alp Group, son yıllarda önemi artan ve ciddi bir büyüme gösteren emlak sektöründe derin tecrübesini, pazarın ihtiyaçlarına cevap verecek  şekilde kullanarak sektörde lider konuma gelmeyi başarmıştır.

Gayrimenkul alım-satım ve kiralama hizmetlerinin yanı sıra yatırım danışmanlığı konusunda  kendisine başvuran her müşterisinin talebi doğrultusunda araştırma yapıp, ev sahibi olmak isteyenleri ev’lendiren ya da yatırımını kazanca dönüştürmek isteyenleri yönlendiren Alp Group  profesyonel satış ve pazarlama elemanlarıyla  hizmet ağını genişletmiştir. Bugüne kadar yüzlerce kişiyi ev sahibi yapan Alp Group, doğru yatırımın adresi olmuştur. Birçok inşaat  firmasının satış ofisliğini üstlenen firma, daire satışları konusunda sunum ve organizasyonlar düzenleyerek sizin adınıza alım-satım-kiralama işlerini daha kısa sürede gerçekleştirmektedir. 

Hizmetleri bunlarla sınırlı kalmayan Alp Group, tercih ettiğiniz gayrimenkul için en uygun krediyi sizin adınıza araştırıp en uygun seçeneği en kısa sürede size sunmaktadır. Daire alım-satımı konusunda müşterilerinin her daim yanında olan firmamız ekspertiz raporunun hazırlanmasından tutun da abonelik alımlarına kadar kendisine başvuran müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Mevcut emlak portföyümüzü incelemek için alttaki linke tıklayınız.